1 / 3
Caption Text
2 / 3
Caption Two


                           UA| EN

смт Дослідницьке,
вул. Інженерна, 5
044 290-43-49
ndipvt@ukr.netОнлайн нарада з ТОВ «Центр сертифікації і тестування» STC (Латвія)

🇺🇦🤝🇦🇹Підтримуючи міжнародні зв’язки 15 вересня 2022 року відбулась зустріч між фахівцями УкрНДІПВТ ім. Л. Погорілого та ТОВ «Центр сертифікації і тестування» STC (Латвія).
📎Латвійська лабораторія «Центру сертифікації і тестування» є акредитованим органом та уповноваженою Технічною службою проводити випробування у своїй країні відповідно з вимогами до нагляду за ринком транспортних засобів (сільськогосподарських тракторів і тракторів, які застосовуються у лісному господарстві) з Регламентом ЄС.
Нас пов’язує давня співпраця у сфері послуг з випробування та сертифікації, розробленні законодавчих актів, навчанні, організації спільних заходів з обміну досвідом тощо.
В результаті вторгнення рф на територію України, чимало заводів-виробників сільськогосподарської техніки шукають вихід на нові європейські ринки, у чому вже активно допомагають фахівці УкрНДІПВТ ім. Л. Погорілого та ТОВ «Центр сертифікації і тестування» STC.
📌На сьогоднішній зустрічі ми об’єднали свої зусилля для організації діяльності з оцінки відповідності та забезпечення всебічних, повних та якісних послуг у сфері тестування відповідно до ЄС нормативних актів та сертифікації. Обговорили процедурні питання, відповідний перелік документів та номенклатуру, що дасть змогу найближчим часом залучити виробників сільськогосподарської техніки (зокрема причепів) до процедури Євросертифікації.

🇺🇦🤝🇦🇹Разом подолаємо всі перешкоди та успішно завоюємо європейський ринок!

Ми маємо бути єдині. Адже тільки тоді – ми сильні!


#УкрНДІПВТімЛПогорілого #міжнароднаспівпраця #партнери #Євросертифікація

скачать dle 11.0фильмы бесплатно
Перегляди: 199
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або ввійти на сайт під своїм логіном.
Ми в соцмережах:


Науково-виробничий журнал Техніка і технології АПК