1 / 3
Caption Text
2 / 3
Caption Two


                           UA| EN

смт Дослідницьке,
вул. Інженерна, 5
044 290-43-49
ndipvt@ukr.netСприяння просуванню вітчизняної техніки на європейські ринки🇺🇦🇪🇺

 
128204;Сьогодні багато українських провідних заводів, які випускають техніку реалізують її й на європейському ринку. У вересні відомий в Україні завод ТОВ "РОПА Україна", продукція якого широко відома споживачу, як українського так і європейського ринку, відвідали фахівці Центру випробування техніки УкрНДІПВТ ім. Л. Погорілого. У рамках свого візиту вони провели технічний огляд виробництва заводу та виконали випробування аплікатора для внесення рідких добрив типу Dragon. У ході роботи було оглянуто виробництво, випробувано технічний засіб, продемонстровано техніку підготовлену до відправлення в Європу.
128204;ТОВ "РОПА Україна" обрала шлях просування в Європу, який пройшли вже багато українських заводів - коли випробування технічних засобів проводяться без вивозу техніки за кордон. Ця можливість є завдяки укладеній угоді про визнання результатів випробувань між інститутом УкрНДІПВТ ім. Л. Погорілого та Варшавською філією інституту технологій JCW ITP (Польща).
128204;За 2014-2022 р фахівці інституту УкрНДІПВТ ім. Л. Погорілого освоїли необхідні Європейські стандарти та технічні регламенти, відпрацювали методику оцінки ризику, перелік європейських вимог до машин та в ході випробувань надали рекомендації з їхнього застосування до машин. Фахівці інституту разом із працівниками ТОВ "РОПА Україна" провели технічний аналіз різних аплікаторів і підготували технічний опис машин, що дало змогу фахово оформити заявку в європейський орган сертифікації та отримати сертифікат на весь модельний ряд аплікаторів для внесення рідких добрив типу Dragon. Якість з підготовки документів та надані результати випробувань були належно оцінені представниками європейського органу сертифікації. Загалом весь процес займає 2-3 місяці, разом з тим основна частина процесу - це проведення випробувань на території України, що допомагає зібрати всю необхідну інформацію для отримання сертифіката.
128204;Виконаний комплекс робіт дасть змогу ТОВ "РОПА Україна" оформити європейську декларацію про відповідність та отримати європейський сертифікат і поставляти на ринки Європи якісну і безпечну техніку.
Ми бажаємо успіху та нових клієнтів нашим партнерам, оскільки, на наш погляд, техніка ТОВ "РОПА Україна" знайде свого покупця в Європі.127482;127462;127466;127482;

скачать dle 11.0фильмы бесплатно
Перегляди: 171
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або ввійти на сайт під своїм логіном.
Ми в соцмережах:


Науково-виробничий журнал Техніка і технології АПК