1 / 3
Caption Text
2 / 3
Caption Two


                           UA| EN

смт Дослідницьке,
вул. Інженерна, 5
044 290-43-49
ndipvt@ukr.netАтестація наукових кадрів

Автор: Oksana Сьогодні, 10:13 Новини
Провідний науковий співробітник Харківської філії УкрНДІПВТ ім. Л. Погорілого доктор технічних наук, доцент Коробко А. І. 29 листопада 2023 року взяв участь у роботі разової спеціалізованої вченої ради з присудження наукового ступеня доктора філософії (PhD) при Харківському національному автомобільно-дорожньому університеті, створеної відповідно до «Порядку присудження ступеня доктора філософії та скасування рішення разової спеціалізованої вченої ради закладу вищої освіти, наукової установи про присудження ступеня доктора філософії» затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 12 січня 2022 р. № 44.

На відкритому засіданні ради розглядалась дисертаційна робота здобувача Закапко О. Г. за темою «Поліпшення агрегатованості і маневреності тракторних самохідних шасі використанням переднього поворотного мосту» (спеціальність 274 – автомобільний транспорт, галузь знань – транспорт).

Дисертаційна робота присвячена питанню забезпечення продуктивності і безпеки руху універсальних тракторних самохідних шасі шляхом поліпшення агрегатування і маневреності за рахунок використання переднього поворотного мосту.

Особливо хочеться відмітити наявність за результатавми роботи семи патентів на корисні моделі, що свідчить про інноваційність запропонованих автором технічних рішень та втілення їх у реальні вироби і конструкції.

Також заслуговує уваги розділ дисертації, що присвячений проведенню експериментальних досліджень і випробувань конструктивних рішень. Запропоновані методики можуть бути взяті до уваги випробувальними організаціями.

Детальніше Перегляди: 0

Марафон осінніх наукових конференцій добігає до кінця!

Автор: Oksana 28-11-2023, 15:21 Новини
Марафон осінніх наукових конференцій добігає до кінця!

Провідний науковий співробітник Харківської філії УкрНДІПВТ ім. Л. Погорілого доктор технічних наук, доцент Коробко А. І. 27-28 листопада 2023 року презентував наукові здобутки на 20 ювілейному Міжнародному науково-технічному семінарі “Uncertainty of measurement: scientific, applied, regulatory and methodical aspects” (UM-2023) (Невизначеність вимірювань: наукові, прикладні, нормативно-методичні аспекти).

Семінар проходив у Technical University of Sofia (Технічний університет Софії, Болгарія) та за сприяння Union of the Metrologists in Bulgari (Союз метрологів в Болгарії).

Була презентована наукова доповідь «Using Uncertainty to Assess the Agreement of Measurement Results» (Використання невизначеності для оцінки відповідності результатів вимірювань).

Також на семінарі розглядались питання:
– розробка теоретичних основ моделювання та емпірпідходи до оцінки невизначеності вимірювань;
– обробка результатів та оцінка невизначеності вимірювань під час випробування, калібрування, порівняння;
– валідація методів калібрування та випробувань;
– удосконалення нормативної бази оцінки невизначеності вимірювань;
– автоматизація обробки результатів та оцінки вимірювань невизначеність;
– організація та проведення міжлабораторних порівняльних досліджень, їх обробка результати;
– навчання (в т.ч. e-learning) з питань оцінки вимірювань невизначеність.

Кожна доповідь була цікавою та викликала жваві дискусії.

Детальніше Перегляди: 7

Україна вшановує пам’ять жертв Голодомору

Автор: Oksana 25-11-2023, 08:42 Новини
Україна вшановує пам’ять жертв Голодомору 🕯🙏
 
Цього року ми вдруге вшановуватимемо жертв сталінського геноциду в умовах повномасштабної війни, яка супроводжується геноцидними діями росії проти українців. Трагічні події та злочини, які розгортаються на наших очах, демонструють: жива пам’ять надзвичайно важлива; ті, хто чинить злочини проти людства, мають бути засуджені світовою спільнотою, а жертви – вшановані.
 
Закликаємо також людей по всьому світу засвітити вогник у домівці як вияв скорботи за загиблими, віри в перемогу України й готовності докласти зусиль, щоб геноциди не повторювалися🕯🙏

Детальніше Перегляди: 11

УкрНДІПВТ ім. Л. Погорілого вітає!

Автор: Oksana 24-11-2023, 08:00 Новини
Колектив інституту щиро вітає
Калініченка Володимира Івановича
з 65-річним ювілеєм!
 
Бажаємо Вам міцного здоров’я, терпіння, щоб віра, надія та Божа любов не залишали Вас у будь-якій ситуації, щоб доброта і злагода зігрівали Ваше серце. Нехай із Вами завжди будуть оптимізм і впевненість, а доля береже від негараздів та бід, додає сил і натхнення.
 
З повагою
від колективу УкрНДІПВТ ім. Л. Погорілого
директор, канд. екон. наук
Станіслав Халін

Детальніше Перегляди: 11
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 137
Попередня    Наступна
Ми в соцмережах:


Науково-виробничий журнал Техніка і технології АПК