1 / 3
Caption Text
2 / 3
Caption Two


                           UA| EN

смт Дослідницьке,
вул. Інженерна, 5
044 290-43-49
ndipvt@ukr.netСьогодні між УкрНДІПВТ ім. Л. Погорілого та Закладом професійної (професійно-технічної) освіти Білоцерківський професійний коледж було підписано Меморандум про партнерство та співробітництво.

Сьогодні між УкрНДІПВТ ім. Л. Погорілого та Закладом професійної (професійно-технічної) освіти Білоцерківський професійний коледж було підписано Меморандум про партнерство та співробітництво.

Цей крок сприятиме запровадженню науково-дослідної та освітньої співпраці між установами, результатом якої стане залучення нових кваліфікованих робітників професійно-технічних спеціальностей до науково-випробувального процесу.

Наразі багато підприємств стикаються з дефіцитом технічних спеціалістів. УкрНДІПВТ ім. Л. Погорілого завжди готовий співпрацювати з закладами професійно-технічної освіти, допомагати у підготовці кадрів, адже це одна із важливих ланок на якій тримається будь-який виробничий процес.

Сьогодні між УкрНДІПВТ ім. Л. Погорілого та Закладом професійної (професійно-технічної) освіти Білоцерківський професійний коледж було підписано Меморандум про партнерство та співробітництво. Сьогодні між УкрНДІПВТ ім. Л. Погорілого та Закладом професійної (професійно-технічної) освіти Білоцерківський професійний коледж було підписано Меморандум про партнерство та співробітництво.

скачать dle 11.0фильмы бесплатно
Перегляди: 12
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або ввійти на сайт під своїм логіном.
Ми в соцмережах:


Науково-виробничий журнал Техніка і технології АПК