1 / 3
Caption Text
2 / 3
Caption Two


                           UA| EN

смт Дослідницьке,
вул. Інженерна, 5
044 290-43-49
ndipvt@ukr.netВсеукраїнський День Поля аграрних інновацій

 

28 червня в селі Ємчиха, що на Київщині, відбувся Всеукраїнський День Поля аграрних інновацій. Організатори - Асоціація бобових України та TVK Seed.

День Поля відвідали фахівці відділу наукових досліджень УкрНДІПВТ ім. Л. Погорілого Микола Новохацький, Сергій Степченко, Олександр Ненужний та головний агроном Вадим Чайка.

Програма заходу передбачала огляд демонстраційних ділянок з посівами бобових, зернових, технічних культур, та огляд сільськогосподарської техніки. Також на демоділянках продемонстровано результати надсучасних методів внесення агрохімії, біопрепаратів, широкий спектр агротехнологій, а саме культивація, протруювання, внесення рідких та твердих добрив, гербіцидів.

Особлива увага приділена виставці сільськогосподарської техніки з передовими розробками, а саме сівалок, зерноочисних машин, комбайнів тощо.

Подія надала можливість професіоналам сільського господарства розширити свої знання, поділитися досвідом та вивчити найкращі агрономічні практики, а також налагодити нові бізнес-контакти і партнерство.

 

 


скачать dle 11.0фильмы бесплатно
Перегляди: 54 Коментарі (0)
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або ввійти на сайт під своїм логіном.
Ми в соцмережах:


Науково-виробничий журнал Техніка і технології АПК