1 / 3
Caption Text
2 / 3
Caption Two


                           UA| EN

смт Дослідницьке,
вул. Інженерна, 5
044 290-43-49
ndipvt@ukr.netКОНКУРС НА ЗАМІЩЕННЯ ВАКАНТНОЇ ПОСАДИ ЗАВІДУВАЧА СЕКТОРУ НАУКОВО-ІНФОРМАЦІЙНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ

Державна наукова установа "Український науково-дослідний інститут прогнозування та випробування техніки і технологій для сільськогосподарського виробництва імені Леоніда Погорілого" (УкрНДІПВТ ім. Л. Погорілого) оголошує конкурс на заміщення вакантної посади завідувача сектору науково-інформаційного забезпечення.
Завідувач сектору виконує основні обов'язки згідно з Довідником кваліфікаційних вимог до посад наукових працівників, Закону України "Про наукову та науково-технічну діяльність", а також виконує відбір та підготовку до опублікування в науково-виробничому журналі "Техніка і технології АПК" наукових статей, пошук та укладання договорів на розміщення реклами в журналі та співпрацює з видавництвом.
Кандидат на посаду повинен мати вищу освіту, досвід ведення переговорів та бути впевненим користувачем офісної техніки і ПК (MS Word, MS PowerPoint, MS Excel, Outlook Express, Internet). Вимоги до наявності вченого ступеню відсутні.
Документи (заява, автобіографія, копія дипломів про освіту, характеристика з останнього місця роботи та резюме) приймаються протягом місяця з моменту оголошення конкурсу.
Особа, яка виявила бажання взяти участь у конкурсі, може подавати додаткові документи стосовно досвіду роботи, професійної компетентності і репутації (характеристики, рекомендації, наукові публікації тощо).
Телефон для довідок: (04571) 34-135
E-mail: ndipvt@ukr.net
скачать dle 11.0фильмы бесплатно
Перегляди: 1 781
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або ввійти на сайт під своїм логіном.
Ми в соцмережах:


Науково-виробничий журнал Техніка і технології АПК