1 / 3
Caption Text
2 / 3
Caption Two


                           UA| EN

смт Дослідницьке,
вул. Інженерна, 5
044 290-43-49
ndipvt@ukr.netУкрНДІПВТ ім. Л. Погорілого внесено до Державного реєстру наукових установ, яким надається підтримка держави строком на 2 р.

128204;Державна наукова установа «Український науково-дослідний інститут прогнозування та випробування техніки і технологій для сільськогосподарського виробництва імені Леоніда Погорілого» успішно пройшла державну атестацію наукових установ строком на 3 роки у Міністерстві освіти і науки України та віднесена до ІІ класифікаційної групи – стабільні наукові установи, що є провідними за певними напрямами проведення наукових досліджень, науково-технічних (експериментальних) розробок, упроваджень конкретних видів наукової, технічної продукції і виявляють активність щодо інтеграції у світовий науковий та європейський дослідницький простір з урахуванням національних інтересів. (Наказ Міністерства освіти і науки України від 26.05.2022 №491).

УкрНДІПВТ ім. Л. Погорілого внесено до Державного реєстру наукових установ, яким надається підтримка держави строком на 2 р.

128204;Також повідомляємо, що Державну наукову установу «Український науково-дослідний інститут прогнозування та випробування техніки і технологій для сільськогосподарського виробництва імені Леоніда Погорілого» внесено до Державного реєстру наукових установ, яким надається підтримка держави строком на 2 роки.
Державний реєстр наукових установ, яким надається підтримка держави – це перелік науково-дослідних, науково-технічних установ та закладів вищої освіти, діяльність яких має важливе значення для розвитку науки, економіки та виробництва.

УкрНДІПВТ ім. Л. Погорілого внесено до Державного реєстру наукових установ, яким надається підтримка держави строком на 2 р.

128204;Це все результати наукової діяльності нашої установи за минулі роки, надбання та напрацювання потужної наукової частини колективу та згуртованої й відповідальної роботи кожного працівника!
Дякуємо усім причетним до цього результату та продовжуємо, не збавляючи ритму, далі!

 

скачать dle 11.0фильмы бесплатно
Перегляди: 205
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або ввійти на сайт під своїм логіном.
Ми в соцмережах:


Науково-виробничий журнал Техніка і технології АПК