1 / 3
Caption Text
2 / 3
Caption Two


                           UA| EN

смт Дослідницьке,
вул. Інженерна, 5
044 290-43-49
ndipvt@ukr.netВизначення стану зимівлі озимих злакових культур

Співробітниками відділу наукових досліджень і експертизи технологій для сільськогосподарського виробництва УкрНДІПВТ ім. Л. Погорілого – завідувачем відділу Миколою Новохацьким, агрономом І категорії Людмилою Панченко та інженером-дослідником Тетяною Свиридовою – було проведено лабораторне визначення стану зимівлі озимих злакових культур, насіння для сівби яких було надано в рамках «Субпроекту з екстреної підтримки аграрного сектору України» Грантової допомоги уряду та народу Японії.

На посівах злакових культур – пшениці озимої та ячменю озимого – були відібрані моноліти, які були доставлені у лабораторію для подальшого розморожування і визначення стану рослин донським методом.

За результатами оцінки можна сказати, що наразі стан посівів задовільний, проте це не виключає в подальшому погіршення стану рослин через зміну температурного режиму. Тому ми продовжуємо спостереження та проведення ще одного етапу досліджень в кінці лютого, коли будуть зроблені більш детальні висновки щодо стану посівів, який дасть змогу спланувати інтенсивність подальшого весняного догляду за рослинами.

 

скачать dle 11.0фильмы бесплатно
Перегляди: 37
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або ввійти на сайт під своїм логіном.
Ми в соцмережах:


Науково-виробничий журнал Техніка і технології АПК