1 / 3
Caption Text
2 / 3
Caption Two


                           UA| EN

смт Дослідницьке,
вул. Інженерна, 5
044 290-43-49
ndipvt@ukr.netУрочистий захід Мінагрополітики

Сьогодні з нагоди Дня працівників сільського господарства у Міністерство аграрної політики та продовольства України відбувся урочистий захід, на який були запрошені до вручення відомчими відзнаками працівники УкрНДІПВТ ім. Л. ПогорілогоКозярук Людмила Анатоліївна, Степченко Сергій Володимирович та Громадська Валентина Григорівна. На урочистому вручені Міністр аграрної політики та продовольства України Микола Сольський привітав усіх присутніх з Днем працівників сільського господарства та подякував кожному, хто в цей нелегкий час щоденно виконує свої прямі обов’язки та забезпечує стабільне зростання агропромислового комплексу - одного з ключових драйверів розвитку внутрішньої та зовнішньої економіки нашої держави.

Нам дуже приємно, що з кожним роком довіра до державних наукових установ зростає та наші напрацювання гідно оцінюються Мінагрополітикою. Ця підтримка надихає та надає сил на подальший розвиток і підкорення нових вершин.

Колектив інституту з гордістю вітає нагороджених колег і бажає їм невичерпної наснаги та подальших успіхів у всіх справах!

Урочистий захід Мінагрополітики Урочистий захід Мінагрополітики Урочистий захід Мінагрополітики

Урочистий захід Мінагрополітики Урочистий захід Мінагрополітикискачать dle 11.0фильмы бесплатно
Перегляди: 145
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або ввійти на сайт під своїм логіном.
Ми в соцмережах:


Науково-виробничий журнал Техніка і технології АПК