1 / 3
Caption Text
2 / 3
Caption Two


                           UA| EN

смт Дослідницьке,
вул. Інженерна, 5
044 290-43-49
ndipvt@ukr.netВізит Польської делегації до УкрНДІПВТ ім. Л. Погорілого

128204;У продовження плідної співпраці з компанією MZURI сьогодні в УкрНДІПВТ ім. Л. Погорілого завітала делегація з Польщі у складі президента компанії MZURI WORLD Марека Ружняка, головного інженера заводу Міхала Копидловського та директора ТОВ «Мзурі Тех», який є офіційним дилером MZURI в Україні та входить до складу B.T.A. Group Олександра Ярошенка.
Метою зустрічі було обговорення подальшого розвитку співробітництва в науковій сфері України та Польщі на базі УкрНДІПВТ ім. Л. Погорілого, а саме дослідження викидів вуглецевого газу в атмосферу.
128204;Компанія MZURI WORLD за відносно короткий час завоювала чимало симпатій по всьому світу. Кожна машина MZURI, перш ніж потрапити на фермерські поля, проходить серію випробувань у різних умовах, включаючи ґрунтові та кліматичні.
128204;З 2019 року на заводі MZURІ діє Науково-дослідний центр. Це єдиний у світі центр, який спеціалізується на комплексному дослідженні та розробленні технології смугового обробітку ґрунту, проводять усебічні наукові дослідження кліматично ефективних рішень для кожної сільськогосподарської культури.
128204;На українському ринку також уже формується коло відповідальних господарів, які розділяють світоглядну концепцію MZURI та сміливо приймають виклики ощадливого землеробства.
128204;Розповідаючи про стратегічні плани MZURI, пан Ружняк зауважив, що аграрний світ сьогодні активно цікавиться технологією MZURI Pro-Til, бо вона ідеально відповідає засадам європейського «Зеленого» курсу (Green Deal) — дає змогу мінімізувати вуглецевий слід. Це підтверджено дослідженнями, які вже проводились на полях Польщі, Німеччини, Греції тощо.
128204;Сьогодні обговорили можливості проведення аналогічних досліджень і на території України, зокрема на полях УкрНДІПВТ ім. Л. Погорілого. Цей досить масштабний проект дасть змогу зробити внесок у скорочення кількості вуглецевих викидів в атмосферу та сприятиме відродженню екосистеми й отриманню екологічно чистого врожаю, що особливо актуально в питанні експорту сільськогосподарської продукції до країн ЄС, оскільки Європа категорично налаштована на отримання органічної продукції.
128204;Маємо надію, що сьогодні завдяки усвідомленню спільної цінності, народиться успішна взаємодія та успішний досвід.

Візит Польської делегації до УкрНДІПВТ ім. Л. Погорілого Візит Польської делегації до УкрНДІПВТ ім. Л. Погорілого

скачать dle 11.0фильмы бесплатно
Перегляди: 196
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або ввійти на сайт під своїм логіном.
Ми в соцмережах:


Науково-виробничий журнал Техніка і технології АПК