1 / 3
Caption Text
2 / 3
Caption Two


                           UA| EN

смт Дослідницьке,
вул. Інженерна, 5
044 290-43-49
ndipvt@ukr.netДвостороння зустріч між УкрНДІПВТ ім. Л. Погорілого та державною установою «Інститут охорони ґрунтів України».

128204;Сьогодні, 11.08.2022 р. відбулась двостороння зустріч між УкрНДІПВТ ім. Л. Погорілого та державною установою «Інститут охорони ґрунтів України».
Зі сторони УкрНДІПВТ ім. Л. Погорілого були присутні: директор, канд. екон. наук Станіслав Халін, канд. техн. наук Тетяна Гайдай, керівник з випробувальної діяльності Віктор Погорілий, канд. с.-г. наук Микола Новохацький та канд. техн. наук Леонід Шустік.
128204;Після вітального слова Станіслав Халін коротко розповів про історію заснування інституту та основні напрямки діяльності установи.
Фахівці УкрНДІПВТ ім. Л. Погорілого більш детально зупинилися на науковій складовій роботи інституту, зокрема виконання трирічної науково-технічної програми, затвердженої Мінагрополітики. Розповіли про випробувальну діяльність та роботу Органу із затвердження типу сільськогосподарських та лісогосподарських тракторів, їхніх причепів і змінних причіпних машин, систем, складових частин та окремих технічних вузлів.
128204;Фахівці зі сторони ДУ «Держґрунтохорона», а саме генеральний директор, д-р екон. наук Юрій Зайцев, заступник генерального директора з організаційної діяльності Роман Паламарчук та головний фахівець наукового відділу, канд. екон. наук Марина Ослопова, розповіли про основну діяльність установи, актуальні проблеми, які вирішуються науковими дослідженнями та про складнощі пов’язані з військовою агресією росії на території України, зокрема про діяльність філій на тимчасово окупованих територіях.
Юрій Зайцев висловив свою повагу директору УкрНДІПВТ ім. Л. Погорілого, та зазначив, що колектив інституту є яскравим прикладом самовідданої праці, якому притаманна талановитість, висока професійність та вміння йти вперед за будь-яких обставин.
Станіслав Халін був нагороджений почесною відзнакою від ДУ «Держґрунтохорона».
128204;Результатом зустрічі стало підписання Меморандуму про співпрацю, прагнучи розвинути взаємне співробітництво у галузі грунтознавства, агрохімії та вивчення впливу технологічних процесів на стан грунтового покриву та родючість грунтів, для обміну досвідом, навчання та створення спільних програм з різних напрямків наукових досліджень.

Двостороння зустріч між УкрНДІПВТ ім. Л. Погорілого та державною установою «Інститут охорони ґрунтів України». Двостороння зустріч між УкрНДІПВТ ім. Л. Погорілого та державною установою «Інститут охорони ґрунтів України».

Двостороння зустріч між УкрНДІПВТ ім. Л. Погорілого та державною установою «Інститут охорони ґрунтів України». Двостороння зустріч між УкрНДІПВТ ім. Л. Погорілого та державною установою «Інститут охорони ґрунтів України».

Двостороння зустріч між УкрНДІПВТ ім. Л. Погорілого та державною установою «Інститут охорони ґрунтів України».

скачать dle 11.0фильмы бесплатно
Перегляди: 300
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або ввійти на сайт під своїм логіном.
Ми в соцмережах:


Науково-виробничий журнал Техніка і технології АПК