Читання RSS стрічки
  1. Український науково-дослідний інститут прогнозування та випробування техніки і технологій для сільськогосподарського виробництва імені Леоніда Погорілого

смт Дослідницьке,
вул. Інженерна, 5
044 290-43-49
0 (4563) 1-35-33
ndipvt@ukr.net


Написати нам

Міжнародна виставка сільскогосподарської техніки та обладнання

НАВЧАЛЬНО-ПРАКТИЧНИЙ СЕМІНАР З ПИТАНЬ ІМПЛЕМЕНТАЦІЇ ЗАКОНОДАВСТВА ЄС ЩОДО ЗАТВЕРДЖЕННЯ ТИПУ ТА НАГЛЯДУ ЗА РИНКОМ СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКОЇ ТА ЛІСОГОСПОДАРСЬКОЇ ТЕХНІКИ

2-4 жовтня 2018 року в рамках Експертної місії TAIEX відбувся триденний навчально-практичний семінар з питань імплементації законодавства ЄС щодо затвердження типу та нагляду за ринком сільськогосподарської та лісогосподарської техніки. Захід був організований за підтримки Проекту ЄС «Підтримка впровадження сільськогосподарської та продовольчої політики в Україні» і у співпраці з Міністерством аграрної політики та продовольства України і УкрНДІПВТ ім. Л. Погорілого.
На заході були присутні представники державних органів виконавчої влади – Мінагрополітики, Мінінфраструктури, Держпродспоживслужби; науковці, представники Органів оцінки відповідності та Асоціації «Український клуб аграрного бізнесу».
Під час заходу експерти країн-членів ЄС: Ян Раднецький  (завідувач кафедри Індустріального інституту сільськогосподарської інженерії PIMR, м. Познань) та Бартломей Дудзяк (експерт з транспортних засобів, м. Познань) поділилися досвідом впровадження правових механізмів та інституційних органів щодо  схвалення типу сільськогосподарських та лісогосподарських транспортних засобів відповідно до Директиви 2003/37/ЄС та Регламенту (ЄС) № 167/2013. Також було розглянуто деякі положення Регламентів Комісії ЄС (1322/2014, 2015/208, 2015/96, 2015/504, 2015/68), які доповнюють Регламент (ЄС) № 167/2013 та визначають конкретні технічні вимоги до транспортних засобів і документації для затвердження типу.
Жваве обговорення відбулося при розгляді питань щодо утворення Органу затвердження типу та технічних служб, їх повноважень, функцій та взаємодії; процедур перевірки виробництва; нових вимог, запроваджених Регламентом (ЄС) № 167/2013.
Третій день семінару був присвячений розгляду вимог до технічних засобів для застосування пестицидів, які застосовуються для введення їх в обіг відповідно до Директиви 2006/42/ЄС (доповненою Директивою 2009/127/ЄС)  та для контролю обприскувачів під час їх експлуатації відповідно до Директиви 2009/128/ЄС.
Всі присутні мали змогу отримати відповіді на запитання стосовно практичного досвіду запровадження зазначених Директив і Регламентів  у Польщі.
Інформація, отримана від європейських експертів під час зустрічі, буде використана при розробці і впроваджені Технічного регламенту затвердження типу  та нагляду за ринком  сільськогосподарських і лісогосподарських транспортних засобів (на основі Регламенту (ЄС) № 167/2013) та при створенні відповідних інституційних органів.
 

НАВЧАЛЬНО-ПРАКТИЧНИЙ СЕМІНАР З ПИТАНЬ ІМПЛЕМЕНТАЦІЇ ЗАКОНОДАВСТВА ЄС ЩОДО ЗАТВЕРДЖЕННЯ ТИПУ ТА НАГЛЯДУ ЗА РИНКОМ СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКОЇ ТА ЛІСОГОСПОДАРСЬКОЇ ТЕХНІКИ

 

скачать dle 11.0фильмы бесплатно
Перегляди: 1 003
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або ввійти на сайт під своїм логіном.

Науково-виробничий журнал Техніка і технології АПК
  • Анализ сайта
  • Анализ сайта
    Яндекс.Метрика
  • Анализ сайта