смт Дослідницьке,
вул. Інженерна, 5
044 290-43-49
ndipvt@ukr.net

15-16 вересня відбувся День Поля АДНЦ в УкрНДІПВТ ім. Л. Погорілого


Відкриття дня поля АДНЦ 2016Відкриття дня поля АДНЦ 2016

15-16 листопада 2016 р. на (30га земельних угідь) дослідного господарства УкрНДІПВТ ім. Л. Погорілого відбувся перший День поля німецько-українського аграрного демонстраційного та навчального центру (АДНЦ). 15.09.2016 р. День поля АДНЦ відвідали спеціалісти (більше 1500 осіб) з різних куточків України, 16.09.2016 р. – 284 студентів з учбових закладів.
15-16 вересня відбувся День Поля АДНЦ в УкрНДІПВТ ім. Л. Погорілого
15-16 вересня відбувся День Поля АДНЦ в УкрНДІПВТ ім. Л. Погорілого
15-16 вересня відбувся День Поля АДНЦ в УкрНДІПВТ ім. Л. Погорілого
15-16 вересня відбувся День Поля АДНЦ в УкрНДІПВТ ім. Л. Погорілого
15-16 вересня відбувся День Поля АДНЦ в УкрНДІПВТ ім. Л. Погорілого
15-16 вересня відбувся День Поля АДНЦ в УкрНДІПВТ ім. Л. Погорілого

На Дні поля демонструвалась зарубіжна та вітчизняна техніка, насіння та хімікати. Зарубіжна продукція експонувалась наступними фірмами: Berthoud, Case IH, FMC, Claas, ТД Соєвий Вік, Holmer, Horsch, Lechler, Lemken, Mais Dnipropetrovsk, Norika, NPZ, Rodonit, Rauch, Stefes, Strube, ProCredit Bank, Еска Капітал, Tria, ТОВ Сесвандерхавс, ПП ТД Галпідшипник, ТОВ ТД БТУ-Центр, ТОВ М-РАД, Drone UA, RTI Вільні люди, ТОВ ІВЕКО Україна, ТОВ Агротехносоюз, ТОВ КЕТ Україна, ТОВ ВЕЛЕС АГРО, Фольксваген Україна, ТОВ Версатайл Україна, Іноваційний аграрний центр, APD, ATU, Ökolandbau.
СLААS. Німецька компанія СLААS - це всесвітньовідомий виробник сільськогоспо-дарської техніки. Впродовж понад сто років СLААS запатентував понад 5000 технічних винаходів, три тисячі з них діють і сьогодні. СLААS виробляє зернозбиральні та кормо-збиральні комбайни, трактори різної потужності, кормозбиральну причіпну техніку, прес-підбирачі та телескопічні навантажувачі. Продуктова лінійка зага¬лом налічує кількасот моделей машин та обладнання. Правління компанії та головний завод СLААS, де виробляється основна продукція - зернозбиральні та кормозбиральні комбайни, а також трактори XERION – розміщені у німецькому місті Харзевінкель (Північний Рейн-Вестфалія).
15-16 вересня відбувся День Поля АДНЦ в УкрНДІПВТ ім. Л. Погорілого
15-16 вересня відбувся День Поля АДНЦ в УкрНДІПВТ ім. Л. Погорілого

LЕМКЕМ. Фірма ЛЕМКЕН є одним із світових лідерів з виробництва техніки для обробітку грунту, сівби та захисту рослин. ДП ЛЕМКЕН-Україна здійснює реа¬лізацію техніки через мережу дилерів. Дилери також здійснюють консультування покупців з питань ґрунто¬обробної техніки, сівалок та обприскувачів, забезпе¬чують налагодження техніки, технічне обслуговування, в тому числі гарантійне обслуговування, забезпечення запчастинами.
15-16 вересня відбувся День Поля АДНЦ в УкрНДІПВТ ім. Л. Погорілого

НОRSСН. Компанія НОRSСН визнана одним із лідерів серед провідних виробників у галузі сільсько¬господарського машинобудування, спеціалістом із сучасним технологій обробітку грунту і сівби. Техніка НОRSСН спрямована на сучасне використання, її особ-ливість - обов'язкове поєднання з GPS. Економія ресурсів, чи то паливо, добрива чи мотогодини, неможлива без точності.
15-16 вересня відбувся День Поля АДНЦ в УкрНДІПВТ ім. Л. Погорілого

RAUСН. Фірма RAUСН була заснована у 1921 році і зараз залишається сімейним підприємством у треть¬ому поколінні.
Дві ключові основи - дозування та розподіл - утво¬рюють базу інноваційної техніки для внесення добрив фірми RAUСН. Перспективна програма RAUСН пропо¬нує оптимальне рішення для будь-якого підприємства за будь-яких умов: у рільництві, овочівництві чи інтен-сивних культурах.
САSЕ ІН пропонує обладнання, яке забезпечує високу потужність і продуктивність, побудоване з розумінням того, що потрібно аграрію, щоб макси¬мально довго працювати без простоїв за будь-яких умов. Окрім пропонованої повної лінійки обладнання, провідного в галузі, фірма САSЕ ІН пропонує виробни¬кам сільськогосподарської продукції обізнаних експертів, які допоможуть підібрати відповідне обладнання для потреб виробни¬ка, а також надає необхідні запасні частини і компе¬тентне обслуговування для забезпечення максималь-ної продуктивності, отримання оптимального прибутку від інвестицій.
LECHLЕR GmbH - світовий лідер з розробки і виробництва форсунок із різних матеріалів і для най¬різноманітніших застосувань. Ця німецька компанія була заснована у 1879 році. Більше 137 років фірма виробляє продукцію високої якості по всьому світу на 6 заводах.

День Поля АДНЦ в УкрНДІПВТДень Поля АДНЦ в УкрНДІПВТ
День Поля 2016 АДНЦ в УкрНДІПВТДень Поля 2016 АДНЦ в УкрНДІПВТ
День Поля 2016 АДНЦ в УкрНДІПВТ імені ПогорілогоДень Поля 2016 АДНЦ в УкрНДІПВТ імені Погорілого

НОLMER. Фірма Нolmer виконує постачання сучас¬ної і високоякісної сільсько-господарської техніки марок «Ноlmer», «Dammann», «Аgria». Одним із важли¬вих завдань компанії є здійснення гарантійного і післягарантійного ремонту, обслуговування всіх продуктів компанії, представлених на ринку України.
FМС. Основними видами діяльності корпорації FМС є виробництво та розробка продуктів та іннова¬ційних технологій для промислового та сільськогоспо¬дарського ринків. На сьогоднішній день FМС - це 7-а за величиною агрохімічна компанія у світі. Продукти виробництва FМС допоможуть аграріям захистити: буряк, зернові, кукурудзу, бавовну, фрукти й овочі, ріпак, картоплю, рис, соєві боби, цукрову тростину від шкідників та хвороб.
STEFES. Компанія «Штефес», до складу якої вхо¬дять ТОВ «Штефес», фірма-регістрант і торговельна фірма ПП «Марго», працюють на аграрному ринку України з 1993 року.
Продукція компанії широко відома і популярна серед українських аграріїв, а представлений фірмою асортимент дозволяє знайти індивідуальний підхід до кожного господарства, а значить – вирішити навіть найскладніші технологічні завдання у вирощуванні цукрового буряку та інших культур.
STRUВЕ. Компанія «Штрубе» є середнім за розмі¬ром насіннєвим підприємством, яке працює для сіль¬ського господарства з орієнтацією на майбутнє. З 1877 року підприємство займається розведенням та збутом конкурентоспроможних сортів сільськогоспо¬дарських культур, основний напрямок роботи - селек¬ція насіння цукрового буряку, зернових та соняшнику.
МАЇС. Компанія МАЇС - розробник базових селек¬ційних форм та комерційних гібридів кукурудзи, виробник насіння широкого спектру генетичних форм кукурудзи для насіннєвого ринку України і країн Європейського континенту. Якість насіння кукурудзи є визначальною складовою наукових та виробничих програм МАІСу, де панує та підтримується творче натхнення, природня самовіддача та постійне само¬вдосконалення.
LG – міжнародний бренд для насіння польових культур французької компанії Лімагрейн Європа, яка є лідером у сфері насіння і твердих сортів пшениці, ячменю, тритикале, бобових і кормових культур.
NОRІКА. ТОВ «Норіка Україна» було створено у 2010 році і є офіційним представником німецької ком¬панії NОRІКА в Україні.
Мета компанії:
- забезпечити українських сільгоспвиробників якіс¬ним насіннєвим матеріалом картоплі;
- організація регіональних центрів продажу насін¬нєвої картоплі на базі господарств, які проходять жор¬стокий контроль якості насіннєвого матеріалу, який вони вирощують;
- розширення асортименту сортів, представлених в Державному реєстрі сортів рослин України.
СОЄВИЙ ВІК. Компанія Торговий дім «Соєвий вік» вже тривалий час займає провідне місце на аграрному ринку. Місія компанії - впровадження ефективних методів вирощування сої, які полягають у наданні ком¬плексу сучасних знань, досвіду та технологій вирощування, який у поєднанні з якісним високопро¬дуктивним насінням сої селекції «Соєвий вік» забезпечить збагачення кожного окремого сільгоспвиробника, кожного посіву, родючості землі нашої країни та агробізнесу в цілому. Суттєвою пере¬вагою компанії є 10 сортів сої селекції «Соєвий вік» (Аннушка, АнастасІя, Антошка, Білявка, Мавка, Смуглянка, Срібна Рута, Альянс, Сандра).
ВERTHOUD. Наше покликання - захист і догляд за рослинами, вирішення проблеми голоду, пов'язаною з ростом світового населення і стагнацією оброблюва¬них площ. У цих умовах сільськогосподарський обприскувач стає незамінною машиною для будь-якого господарства.
Вже понад 100 років компанія ВERTHOUD веде нау¬кові дослідження, щоб мати можливість запропонува¬ти своїм клієнтам найточніші і надійні обприскувачі.
15-16 вересня відбувся День Поля АДНЦ в УкрНДІПВТ ім. Л. Погорілого

Продовжилось відкриття АДНЦ заключними виступами представників Мінагрополітики України Міністерства освіти і науки України, Федерального Міністерства сільського господарства та харчування Німеччини, УкрНДІПВТ ім. Л. Погорілого і керівника АДНЦ Рене Мілке. У своїх виступах вони відзначили вагомість і значність відкриття АДНЦ для розвитку аграрного сектора України.
Завершилось відкриття АДНЦ дружнім обідом.
Партнери-учасники Дня поля
Представляє експозицію 30 заводів України

Вітчизняна техніка і продукція експонувалась 16 фірмами, в тому числі: ПАТ «Червона зірка», ТОВ «Краснянське СП «Агромаш», СТ ВФ «Агроремммаш», ТОВ НВП «БіорцерківМАЗ», ТОВ «УПЕК-Трейдинг», ТОВ «Агроспецмонтаж ЛТД», ТОВ «Грантех Інжиніринг», ТОВ «Альянс Економ Україна», ТОВ «Агротех-альянс», ПАТ «Богусласька с.-г. техніка»,Спецлісмаш, Лозовські машини, Rosava, БТУ-Центр, Tria та ін.
Список присутніх студентів ВНЗ аграрного профілю
на Першому студентському Дні поля АДНЦ
№ п/п Назва ВНЗ Кількість, чол.
1. Білоцерківський національний аграрний університет 43
2. Житомирський національний агроекологічний університет 35
3. Сумський національний аграрний 22
4. Національний університет біоресурсів і природокористування 70
5. Вінницький національний аграрний університет 31
6. Уманський національний аграрний університет 25
7. Таврійський ДАТУ 8
ВСЬОГО 234

Також рекомедуємо Вам переглянути відеорепортаж з Дня Поля АДНЦ в УкрНДІПВТ ім. Л. Погорілого
скачать dle 11.0фильмы бесплатно
Перегляди: 3 414
Теги: День Поля
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або ввійти на сайт під своїм логіном.
Ми на Facebook

Науково-виробничий журнал Техніка і технології АПК
  • Анализ сайта
  • Анализ сайта
    Яндекс.Метрика
  • Анализ сайта