1 / 3
Caption Text
2 / 3
Caption Two


                           UA| EN

смт Дослідницьке,
вул. Інженерна, 5
044 290-43-49
ndipvt@ukr.netНам 75 років!

Автор: Oksana 9-02-2023, 17:05 Новини / 75 років


Історія заснування нашої організації починається у далекому 1948 році коли для вирішення завдань з відновлення та розвитку механізації сільського господарства постановою Ради міністрів СРСР було засновано Українську державну зональну машино-випробувальну станцію (УкрМВС), яка в процесі декількох реорганізацій розпорядженням Кабінету Міністрів України від 23 липня 2009 року № 892-р набула статусу Державної наукової установи «Український науково-дослідний інститут прогнозування та випробування техніки і технологій для сільськогосподарського виробництва імені Леоніда Погорілого» (УкрНДІПВТ ім. Л. Погорілого).

Зараз Інститут є головною організацією Міністерства аграрної політики та продовольства України з питань випробування сільськогосподарської техніки, проведення науково-технічної експертизи технологій для аграрного виробництва, формування науково-обґрунтованих передумов реалізації технічної політики в аграрному секторі економіки України.

 

У 2023 році ми з гордістю святкуємо наш 75-річний ювілей!

 

За ці роки пройдено чимало, проте ми не зупиняємося на досягнутому, завжди тримаємо руку на пульсі перспективних досліджень, які базуються на випробуваннях сільгосптехніки та агротехнологій. Завдяки нашому висококваліфікованому творчому кадровому потенціалу авторитет інституту з кожним роком стає ще міцнішим та потужнішим.

Шановні колеги та партнери запрошуємо вас прийняти активну участь у запланованих подіях з нагоди ювілею. Будемо раді бачити кожного з вас, оскільки успіх діяльності нашої установи - це наші спільні досягнення, які націлені на розвиток науково-технічного потенціалу держави та збагачення скарбниці вітчизняних і світових досягнень.

Дякуємо, що залишаєтеся з нами!

Детальніше Перегляди: 257
Ми в соцмережах:


Науково-виробничий журнал Техніка і технології АПК