Головна > Фонд НД, інформаційно-довідкове обслуговування

 

Фонд нормативних документів в УкрНДІПВТ ім. Л. Погорілого (далі – фонд НД) був організований у травні 1981 року та налічує близько півтори тисячі нормативних документів, який щомісячно актуалізується, оновлюється та поповнюється новими виданнями.

Фонд НД укомплектований такими нормативними документами у сфері механізації сільськогосподарського виробництва:

 • національні стандарти (ДСТУ) ― 1300 шт.
 • стандарти організацій України та галузеві стандарти (СОУ, ГСТУ, КНД – близько 200 шт).

У Фонді НД наявні стандарти, які включені до Переліку національних стандартів, які в разі їх застосування є доказом відповідності сільськогосподарських та лісогосподарських тракторів, їх причепів і змінних причіпних машин, систем, складових частин та окремих технічних вузлів вимогам Технічного регламенту затвердження типу сільськогосподарських та лісогосподарських тракторів, їх причепів і змінних причіпних машин, систем, складових частин та окремих технічних вузлів (наказ Мінекономрозвитку від 05.02.2016 р. № 188) та Переліку національних стандартів, що ідентичні гармонізованим європейським стандартам та відповідність яким надає презумпцію відповідності машин вимогам Технічного регламенту безпеки машин (наказ Мінекономрозвитку від 27.07. 2018 р. № 1044) щодо с.-г. техніки.

Фонд НД також комплектується такими виданнями:

Покажчик галузевих нормативних документів на технічні вимоги та методи випробувань сільськогосподарської техніки (оновлюється щорічно);

Український класифікатор нормативних документів ДК 004 (останнє видання);

Державний класифікатор продукції та послуг ДК 016 (останнє видання);

Електронний каталог національних та міждержавних стандартів України (містить інформацію про ДСТУ, ДСТУ Б, ДСТУ ГОСТ, ДСТУ EN, ДСТУ ISO, РСТУ, ГСТУ, СОУ, ДК, ГОСТ, СТ СЭВ) (оновлюється щомісячно).

УкрНДІПВТ ім. Л. Погорілого пропонує послуги з актуалізації фонду нормативних документів підприємств та організацій.

Уклавши з нами договір на річне консультаційно-довідкове обслуговування, Ви будете забезпечені інформацією про чинні та скасовані стандарти на сільськогосподарські машини, що Вас цікавлять, та отримаєте кваліфіковані консультації про порядок їх використання.

Ви зможете користуватися фондом НД нашого інституту та отримати:

- інформацію щодо чинності НД, скасування, заміни та наявності змін до них;

- копії стандартів, які розроблені УкрНДІПВТ ім. Л. Погорілого.

Контакти:

 • Цема Тамара Вікторівна
  Тел. (04571)3-30-62
  e-mail: tvtsema@ukr.net

 

 • Рижкова Світлана Анатоліївна, Бадзюх Ольга Миколаївна
  Тел. (04571)3-30-62
  e-mail: standartizaciyaom@ukr.net 

 

скачать софт
Повернутись назад