Головна > АДНЦ

 Німецько-Український Аграрно демонстраційний навчальний центр (АДНЦ)

 

АДНЦ

 

 

 

 Адреса вул. Інженерна, 5 смт. Дослідницьке Васильківський р-н, Київська обл.

Телефон: +380978128356

Пошта: info@adfz-ukraine.de


   Родючий чорнозем та велика площа земель здавна роблять Україну краєм з надзвичайно високим сільськогосподарським потенціалом, але, на жаль, до цього часу ці ресурси використовуються у неповній мірі. Однією з причин, що призвела до цього, слід визнати неналежний стан освіти працівників аграрного сектору. Аграрні університети, технікуми, коледжі та училища протягом років не отримали гідного фінансування і тому не можуть запропонувати сучасну освіту. часто за браком гідного фінансування з боку держави не мають змоги придбати сучасну техніку. Також є актуальною зміна стандартів підготовки молодих фахівців відовідно до сучасних вимог. Техніка та методика застаріла і не відповідаю стандартам сьогодення. Аграрні підприємства намагаються вирішити ці проблеми самотужки, проводячи навчання для своїх співробітників самостійно, але зіштовхуються з іншою проблемою, а саме фактичною відсутністю компетентних лекторів.

Аграрний демонстраційний та навчальний центр (АДНЦ) пропонує практичні навчання в галузі сучасного сільського господарства, щоб зробити його ефективнішим для України та надати можливість реалізувати нові підходи у підготовці молодих фахівців, оновити професійно-практичні знання педагогів відповідно до вимог аграрного бізнесу.

Міжнародні виробники сучасної техніки залюбки надають її АДНЦ, аби підвищення кваліфікації йшло в ногу з часом.

Цілі проекту та сфери діяльності

АДНЦ має три гілки, які можуть охарактеризувати цілі та сфери діяльності проекту.

По-перше, це навчання та курси підвищення кваліфікації, що орієнтовані на керуючих працівників та спеціалістів аграрного сектору, а також на викладачів ВУЗів вишів та студентів. Раніше існувала проблема, що підприємства аграрної галузі через низьку якість освіти були вимушені навчати своїх співробітників самостійно. Тепер АДНЦ допоможе їм.

По-друге, за допомогою міжнародних економічних партнерів, які надають АДНЦ сільськогосподарську техніку та інші матеріали, навчання набувають практичного характеру, що дає змогу проводити експериментальні досліди а також закладаються досліди на демонстраційному полі. Експерименти, які що проводятья проводяться на дослідному полі, не тільки роблять навчання практичним, а й показують переваги окремого способу посіву або обробітку обробки ґрунту. Земельні ділянки надані партнером проекту УкрНДІПВТ ім. Л. Погорілого.

Ну і по-третє, раз на рік проводиться масштабний День Поля, на якому проходить демонстрація сучасної техніки та результатів польових дослідів, а велика кількість відвідувачів може не власні очі побачити переваги сучасного та стійкого сільського господарства, яке пропонує розвивати Аграрний демонстраційний та навчальний центр (АДНЦ).

Партнери проекту та співпраця

Проект реалізовується консорціумом, до якого входять такі фірми як IAK, AFC та DEULA-Nienburg (DEULA-Нінбург). Кожна з цих фірм має великий досвід проведення різних проектів, у тому числі і в Україні, а також виконують ряд основних завдань в таких сферах, як консультації в галузі сільського господарства, аграрного фінансування, а також навчання та підвищення кваліфікації фахівців в аграрного сектору.

скачать софт
Повернутись назад