смт Дослідницьке,
вул. Інженерна, 5
044 290-43-49
ndipvt@ukr.net

ХХІІ Міжнародна наукова конференція

Вирощування енергетичної верби.

Автор: AdminNDI 5-07-2022, 10:53 ---
Роль відновлюваних джерел енергії в паливно-енергетичному балансі України зростає з року в рік.
 
Найпривабливіше, що так звані енергетичні культури ростуть на землях, які непридатні для землеробства – надто кислих, заболочених чи забруднених, але при цьому дають екологічно чисту сировину.
 
Вартість їх вирощування в кілька разів нижча, ніж купівля традиційного пального, що є гарною перспективою на шляху до енергонезалежності України.
 
Дослідження з біоенергетичними культурами фахівці Державної наукової установи «Український науково-дослідний інститут прогнозування та випробування техніки і технологій для сільськогосподарського виробництва імені Леоніда Погорілого» розпочали ще у 2012 році.
 
Починаючи з 2014 року на угіддях УкрНДІПВТ ім. Л. Погорілого функціонує демонстраційний полігон багаторічних енергетичних культур, де представлено міскантус, вербу енергетичну (два ботанічних види, шість селекційних сортів), тополю енергетичну та павловнію.
 
Фахівцями інституту розроблено повний цикл техніко-технологічних рішень з вирощування енергетичних культур: від закладання плантації до збирання врожаю і використання його для виробництва теплової енергії, який уже успішно реалізували для опалення головної адміністративної будівлі.
 
Сьогодні розповімо детальніше про енергетичну вербу, яка є однією із перспективних і малозатратних у вирощуванні енергетичних культур.
 
Щоб не пропускати наші нові відеоматеріали, переходьте за посиланням та підписуйтесь на канал YouTube
 
скачать dle 11.0фильмы бесплатно
Перегляди: 34
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або ввійти на сайт під своїм логіном.
Ми в соц.мережах

Науково-виробничий журнал Техніка і технології АПК
  • Анализ сайта
  • Анализ сайта
    Яндекс.Метрика
  • Анализ сайта