смт Дослідницьке,
вул. Інженерна, 5
044 290-43-49
ndipvt@ukr.net

Круглий стіл «АДАПТАЦІЯ АГРАРНОГО БІЗНЕСУ В УМОВАХ ВОЄННОГО СТАНУ»

17 червня 2022р. у рамках відзначення Дня ФЕРМЕРА у ВСП "Львівський фаховий коледж Львівського національного університету природокористування " відбувся круглий стіл «АДАПТАЦІЯ АГРАРНОГО БІЗНЕСУ В УМОВАХ ВОЄННОГО СТАНУ», у якому взяв участь директор Львівської філії Роман Закусило.
Захід організований Департаментом агропромислового розвитку Львівської ОДА.
З вітальним словом до більш як 160 учасників круглого столу виступив директор коледжу, канд. техн. наук, заслужений працівник сільського господарства та відмінник освіти України Ярослав ПАНЮРА.
Основні акценти цього заходу:
128304;аграрний сектор Львівщини в умовах воєнного стану;
128304;програма фінансової підтримки та господарювання сільськогосподарських угідь в умовах воєнного стану;
128304;працевлаштування вимушено переселених осіб в аграрному секторі;
128304;зміни податкового законодавства в аграрному секторі на період воєнного стану;
128304;дуальна освіта як засіб ефективного поєднання теорії та практики.
Заступник голови Львівської ОДА Юрій Бучко привітав фермерів Львівщини з прийдешнім професійним святом.
«Цього року ваша праця є особливо важливою і одночасно важкою, як ніколи. Поки наші доблесні воїни продовжують боронити нас від ворога на фронті ви, не втрачаючи оптимізму, продовжуєте професійно робити справу, від якої сьогодні залежить продовольча безпека не тільки регіону, а й країни загалом. Ви робите це попри всі нетипові труднощі, з якими ви зіткнулися в цьому сезоні», - зазначив у вітальному слові заступник голови Юрій Бучко.
Учасники події ознайомилися з напрацюваннями наукових установ аграрного напряму, пропозиціями банків та компанії, які спеціалізуються на постачанні засобів захисту рослин, мінеральних добрив.
З нагоди професійного свята, фермерів привітала директорка департаменту агропромислового розвитку Тетяна Гетьман.
«Львівщина - єдина область України, яка затвердила регіональну програму підтримки місцевих сільгоспвиробників. На фоні згортання державних програм фінансування аграрної галузі, обсяг фінансування Комплексної програми підтримки та розвитку сільського господарства у Львівській області на 2021-2025 роки під час дії військового часу збільшено на 25 % до 26,5 млн. грн.», - зазначила вона.
Також за сумлінну працю, вагомий внесок у розвиток фермерства та з нагоди професійного свята Подяками голови облдержадміністрації відзначено кращих фермерів області.
У рамках заходу відбулась міні виставка здобутків понад десяти науково-освітніх закладів аграрного профілю Львівщини та новітніх технологій для більш як 20 фермерських господарств.

скачать dle 11.0фильмы бесплатно
Перегляди: 30
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або ввійти на сайт під своїм логіном.
Ми на Facebook

Науково-виробничий журнал Техніка і технології АПК
  • Анализ сайта
  • Анализ сайта
    Яндекс.Метрика
  • Анализ сайта