смт Дослідницьке,
вул. Інженерна, 5
044 290-43-49
ndipvt@ukr.net

Випробування міні-тракторів компанії «Міні-Агро»

9757;65039;Центр випробування техніки УкрНДІПВТ ім. Л. Погорілого продовжує свою роботу і сьогодні фахівці інституту, за дорученням Прозорого офісу – Органу затвердження типу та на замовлення компанії «Міні-Агро» провели виїзні випробування серії міні-тракторів на відповідність вимогам безпечності сільськогосподарських та лісогосподарських тракторів, їхніх причепів і змінних причіпних машин
128206;Компанія «Міні-Агро» - це перший національний оператор з продажу міні-тракторів, навісного обладнання та запчастин. Вона є офіційним імпортером таких відомих брендів як Solis, Zoomlion (Cherry), Dongfeng, Foton-Lovol фотон, Orion, Jinma, Xingtai тощо. У пропонованому модельному ряду міні-тракторів представлені моделі потужністю від 16 к. с. до 120 к. с. виключно заводського виробництва.
128206;Також компанія імпортує і продає повний спектр навісного обладнання, який може знадобитися у роботі з міні-трактором. Це плуги, грунтофрези, сінокосарки та граблі, борони, картоплесаджалки та картоплекопалки, обприскувачі, розкидачі добрив, культиватори, сівалки та багато іншого.
Власна торгова мережа розташована в більшості областей України, має 16 торгових підприємств, де клієнт може оглянути будь-який трактор та провести тест-драйв і, звісно, придбати його.
Одне із підприємств розташоване у Київській області, на жаль, не оминули бойові дії. Воно зазнало значних пошкоджень, проте гідно вистояло та незважаючи ні на що продовжило свою роботу.
128204;Сьогодні саме тут фахівці Центру випробування техніки провели випробування, метою яких є встановлення основних технічних параметрів та характеристик машини, які визначають безпечність її використання та наведені в Технічному регламенті затвердження типу сільськогосподарських та лісогосподарських тракторів, їхніх причепів і змінних причіпних машин, систем, складових частин та окремих технічних вузлів.
128204;За результатами випробувань був складений протокол де представлений Технічний опис та результати визначення показників та характеристик:
9989; ідентифікаційних ознак;
9989; маси та габаритних розмірів;
9989; оглядовості;
9989; органів керування;
9989; гальмівних пристроїв;
9989; засобів доступу до місця водія;
9989; валу відбору потужності;
9989; тягово-зчіпного пристрою;
9989; пристроїв освітлення, світлової та звукової сигналізації.
128204;За результатами випробувань оформлюється сертифікат затвердження типу.
Переходьте за посиланням для перегляду відео128073;
скачать dle 11.0фильмы бесплатно
Перегляди: 43
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або ввійти на сайт під своїм логіном.
Ми на Facebook

Науково-виробничий журнал Техніка і технології АПК
  • Анализ сайта
  • Анализ сайта
    Яндекс.Метрика
  • Анализ сайта