смт Дослідницьке,
вул. Інженерна, 5
044 290-43-49
ndipvt@ukr.net

Голод треба зупиняти превентивно, коли він ще не розпочався, – Президент Зеленський

Президент нагадав, що Україна пропонує створити організацію держав – експортерів продовольства. Раніше Міністр аграрної політики та продовольства України Микола Сольський на зустрічі міністрів G7 закликав до створення впливової Організації країн-експортерів зернових, яка би реагувала на світові виклики на ринку.

 

Продовжуючи виступ Володимир Зеленський наголосив, що у людства має бути страховка від голоду. І Україна готова надати майданчик для діяльності такої нової організації, безумовно потрібної.

 

Завершуючи своє звернення, Президент України підкреслив, що ця війна росії проти України переконує всіх, що допомога державі, на яку напали, тим цінніша, чим швидше її надають.

 

"Зброя, фінанси, політична підтримка, санкції – якби ми отримали їх 100% потреби одразу у лютому, результатом були би десятки тисяч збережених життів. Ось чому Україні потрібна вся зброя, яку ми запитуємо, а не тільки та, яку нам надають. Ось чому нам потрібні фінанси, щонайменше 5 млрд дол, і весь обсяг коштів, необхідних для відбудови", – наголосив він.

 

Саме тому Україна створила Фонд відновлення Ukraine24, і відтак Президент закликав усіх партнерів долучитися до відбудови України, а надалі під цим брендом створити глобальну структуру, яка зможе протягом 24 годин дати достатню підтримку будь-якій країні, що зазнала воєнного нападу, стихійного лиха чи, наприклад, пандемії.

 

Нагадуємо, що Україна приєдналася до підписання Дорожньої карти з забезпечення глобальної продовольчої безпеки.

 

Довідково: Всесвітній економічний форум (WEF) у швейцарському Давосі є щорічним місцем зустрічі світової політичної та бізнесової еліти. Через пандемію коронавірусу у 2021 році форум відбувся в онлайн-форматі. WEF-2022, який мав відбутися 17-21 січня 2022 року у швейцарському Давосі в очному форматі, перенесли на 22-26 травня 2022 року.

 

Джерело: Міністерство аграрної політики та продовольства України

скачать dle 11.0фильмы бесплатно
Перегляди: 31
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або ввійти на сайт під своїм логіном.
Ми на Facebook

Науково-виробничий журнал Техніка і технології АПК
  • Анализ сайта
  • Анализ сайта
    Яндекс.Метрика
  • Анализ сайта