смт Дослідницьке,
вул. Інженерна, 5
044 290-43-49
ndipvt@ukr.net

Відбулось засдання Асоціації Украгромаш. Спільно працюємо заради Перемоги!

Від УкрНДІПВТ ім. Л. Погорілого були присутні в.о. директора, канд. екон. наук Станіслав Халін та завідувач лабораторії з випробування сільськогосподарської техніки Віктор Погорілий.
 
Розпочав засідання виконавчий директор Асоціації Руслан Іллічов.
  
На засіданні були обговорені питання забезпечення діяльності підприємств під час воєнного стану, зокрема, здійснення у поточному періоді виплат за програмою часткової компенсації вартості вітчизняної техніки і обладнання для сільського господарства, питання виробничої кооперації вітчизняних виробників, питання реалізації програми допомоги роботодавцю щодо часткового безробіття тощо.
 
У питанні здійснення у поточному періоді виплат за програмою часткової компенсації вартості вітчизняної техніки і обладнання для сільського господарства, відповідно до Постанови КМУ № 130, вніс роз’яснення начальник Управління аграрної інфраструктури Міністерства аграрної політики та продовольства України Максим Кобзистий. Не зважаючи на те, що кошти за бюджетною програмою 2801580 «Фінансова підтримка сільгосптоваровиробників» у сумі 4 398 000 тис. гривень постановою Кабінету Міністрів України від 10.03.2022 № 245 було спрямовано до резервного фонду державного бюджету для використання в обороні країни, програма продовжує працювати та часткова компенсація вартості буде проведена у мирний час після скасування воєнного стану.
 
Була обговорена складна ситуація на ринку металу: підвищення цін призводить до загрози конкурентоспроможності вітчизняного виробника сільськогосподарської техніки. Членами асоціації були обговорені варіанти рішення та у ході розмови була запланована зустріч з металургами.
 
Щодо питання релокації українських підприємств, які знаходяться у небезпечних зонах та зонах активних бойових дій, в.о. директором УкрНДІПВТ ім. Л. Погорілого Станіславом Халіним була запропонована допомога у переміщенні та можливість надання території для облаштування.
 
Загалом засідання пройшло активно, було насичене гарячими обговореннями і дискусіями та отримана підтримка з боку профільних міністерств щодо вирішення нагальних питань в період правового режиму воєнного стану.
 
Спільно працюємо заради Перемоги!127482;127462;
 
скачать dle 11.0фильмы бесплатно
Перегляди: 19
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або ввійти на сайт під своїм логіном.
Ми на Facebook

Науково-виробничий журнал Техніка і технології АПК
  • Анализ сайта
  • Анализ сайта
    Яндекс.Метрика
  • Анализ сайта