смт Дослідницьке,
вул. Інженерна, 5
044 290-43-49
ndipvt@ukr.net

Пам'ятаємо, перемагаємо!

Шановні ветерани, дорогі колеги!
 
127801;8 та 9 травня разом з усією Україною відзначаємо День пам'яті та примирення та День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.
 
Ми з вами – нащадки воїнів, які зробили вирішальний внесок у завершення тих страшних днів, але разом з цим наша Батьківщина зазнала чи не найбільших втрат. Кожна українська родина має свою власну історію, яку передає з покоління в покоління, згадуючи мужність, силу та відвагу своїх дідів і прадідів, бабусь й прабабусь. Великою ціною завойовано перемогу. Та в наших серцях назавжди залишиться світла пам’ять про полеглих, шана до живих, наша глибока дяка за справжній героїзм, виявлений мільйонами людей в нашій країні і в світі. Ми у вічному боргу перед вами за обірвану війною юність, вдячні за зразки мужності, силу духу та самопожертву.
Сьогодні українське суспільство знову переживає війну. Ми, як ніколи, зібрали сили нашої могутньої нації для захисту України, її свободи та незалежності, за право жити на рідній землі. Не забуваємо: той, хто захищає свою землю, завжди перемагає. Ця пам’ять робить нас сильнішими.
 
Низький уклін і найщиріші слова подяки вам, наші дорогі ветерани та воїни за вашу силу духу і мужність!
 
128367;65039;Вічна пам'ять Героям, які подолали нацизм! 127482;127462;Слава Героям, які боронять територіальну цілісність та суверенітет України сьогодні!
 
Герої не вмирають!
 
Україна розквітне на крилах величі духу нашого народу, ставши зразком волі та мужності для усього світу!
 
З повагою,
від колективу УкрНДІПВТ ім. Л. Погорілого
в. о. директора, канд. екон. наук
Станіслав Халін
 

скачать dle 11.0фильмы бесплатно
Перегляди: 32
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або ввійти на сайт під своїм логіном.
Ми на Facebook

Науково-виробничий журнал Техніка і технології АПК
  • Анализ сайта
  • Анализ сайта
    Яндекс.Метрика
  • Анализ сайта